Команда Буського району людей з фізичними вадами здобула перше місце в одному з різновидів боул-спорту – грі «бочче»

Команда Буського району людей з фізичними вадами здобула перше місце в одному з різновидів боул-спорту – грі «бочче»

17 березня команда Буського району здобула І місце з виду спорту «бочче» на обласному фестивалі людей з фізичними вадами серед команд області. За перемогу змагалися 16 команд, боротьба була запекла і тривала, але в останній момент наші спортсмени все ж зуміли здобути очікувану перемогу. Змагання проходили у спортивному залі «Динамо» м.Львова.
Буський район представляла команда з 6-ти чоловік: капітан команди – Фабіянський Василь, учасники Дацко Антон, Климус Мар’яна, Василь Падковський, Ігнат Леся та Слівінський Роман.
Всі учасники повернулися додому з чудовим переможним настроєм та з очікуванням наступних тренувальних занять, щоб удосконалювати навики гри.

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top