Команда Буського району з числа призовної молоді візьме участь у обласній спартакіаді за програмою ХХV спортивних Ігор Львівщини –

Команда Буського району з числа призовної молоді візьме участь у обласній спартакіаді за програмою ХХV спортивних Ігор Львівщини 

5-6 березня у Львові відбудуться обласні змагання спартакіади серед допризовної молоді за програмою ХХV спортивних Ігор Львівщини, присвячені 160-річчю від дня народження Івана Франка та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського.
Участь у змагах візьме команда Бущини у складі 5 юнаків. Їх супроводжуватимуть завідувач сектору з питань молоді та спорту РДА Дмитро Татарин та головний спеціаліст забезпечення Буського районного військового комісаріату Роман Лех.
До програми змагань входять:
5 березня 2016 року:
– плавання на 50 м;
– біг 100 м;
– метання гранати Ф-1 на дальність;
– стрільба з малокаліберної гвинтівки, МГ-1;
6 березня 2016 року:
– підтягування на перекладині;
– біг на 1000 м.
Основними завданнями проведення Спартакіади є виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму майбутніх захисників Вітчизни, запобігання антисоціальних проявів серед молоді, формування та пропаганда здорового способу життя, збільшення рухової активності, підвищення престижу військової служби, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом.
Нагадаємо, що минулоріч команда Буського району зайняла друге призове місце серед команд допризовної молоді з районів Львівщини, поступившись лише команді Яворівщини.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top