Команда Буської районної асоціації осіб з інвалідністю здобула 2 місце в обласній спартакіаді

Команда Буської районної асоціації осіб з інвалідністю здобула 2 місце в обласній спартакіаді

Впродовж 12-13 вересня 2018 року на базі лікувально-оздоровчого комплексу «Ровесник» в с. Бендюга Сокальського району проводилася ХХХI обласна спартакіада для людей з інвалідністю.

Відкрила змагання директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк.

«За останнє десятиріччя соціальна політика України стосовно осіб з інвалідністю зазнала суттєвих змін. Сьогодні особи з інвалідністю беруть активну участь у суспільному житті, є повноправними членами суспільства та прикладом для більшості, їхня сила та витримка вражає», – зазначила Наталія Кузяк

Почесним гостем спартакіади був Назар Павло – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби з лука, призер чемпіонатів світу та Європи, учасник Паралімпійських ігор 2008 року в Пекіні, 2012 року в Лондоні, суддя змагань.

За результатами змагань першість здобула команда Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, друге місце посіла команда Буської районної асоціації осіб з інвалідністю, закрила трійку переможців команда Радехівської районної асоціації осіб з інвалідністю.

Також, варто відмітити, що цьогоріч більшість учасників змагань – особи молодого віку, які матимуть змогу долучитися до тренувань у секції Львівського обласного центру фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт”.

Спартакіада відбувалась в межах реалізації заходів Обласної комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки та реабілітації людей з інвалідністю Львівщини на 2015-2018 роки.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top