Команда депутатів Буського району здобула 2 місце в кущових змаганнях обласної спартакіади

Команда депутатів Буського району здобула 2 місце в кущових змаганнях обласної спартакіади

У суботу, 28 квітня, на стадіоні «Старт» у м. Новояворівськ відбулися кущові змагання VІ обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад.

В цих змаганнях брали участь 5 команд, які змагалися у таких видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шашки, шахи.

Буський район представляли 9 депутатів, які взяли участь у змаганнях з футзалу, настільного тенісу і шашок.

У підсумку – команда депутатів Яворівського району посіла І місце в кущових змаганнях, ІІ місце – команда депутатів Буського району, ІІІ місце – команда депутатів Львівської обласної ради.

Депутат Буської районної ради Михайло Гаєвський здобув 1 місце з настільного тенісу. Про це Буському радіо розповів заступник голови Буської районної ради Роман Фурда.

В суботу, 12 травня, на стадіоні «Ювілейний» у м. Миколаїв відбудеться обласна спартакіада, де визначиться склад обласної команди, яка представлятиме Львівщину на всеукраїнських змаганнях депутатів різних рівнів 3 – 9 червня у м. Чорноморськ.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top