Команда учасників АТО Буського району здобула 1 місце у міжрайонному турнірі з мініфутболу

Команда учасників АТО Буського району здобула 1 місце у міжрайонному турнірі з мініфутболу

Днями у місті Добротвір Камянка-Бузького району відбувся міжрайонний турнір з мініфутболу для учасників АТО.IMG_20160731_155845

Участь у цих змаганнях взяли представники Радехівського, Камянка-Бузького, Сокальського та Буського районів. Формувались команди виключно з учасників, які не так давно захищали батьківщину на передових позиціях фронту,а зараз, дякуючи місцевим активістам з Камянки-Бузької, ГО”Захисту прав та інтересів воїнів АТО”, які організували турнір,наші захисники зійшлися в мирних футбольних поєдинках.

Команду з Бузеччини представляли:Бондаренко Сергій,Онишкевич Богдан,Яровий Руслан,Бута Василь,Падус Олег,Олійник Андрій,Колочник Володимир,Кузьма Юрій. Хлопці гідно виступили за наш район, здобувши дві перемоги вони вибороли почесне перше місце.Page1

Турнір був організований на високому рівні (розповідає Сергій Бондаренко),хлопці повертались додому з масою позитивних вражень. Дякуємо організаторам цього спортивного свята,а також нашим побратимам з Камянки- Бузької за теплий прийом. На запитання: «Хто відзначився на цих змаганнях?», Сергій скромно відповідає, що перемогла дружба. Ми з радістю відгукнулися на пропозицію взяти участь у таких заходах – це нас об”єднує, а єдині ми сильні як нація, і наші побратими, які зараз продовжують нашу справу на східних рубежах України, забезпечуючи нам мирне небо над головою в один голос кажуть  -в єдності сила.

Слава Україні,Слава Героям!

Роман Фурда

заступник голови Буської районної ради

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top