Компенсація вартості сімейного відпочинку для учасників АТО

Компенсація вартості сімейного відпочинку для учасників АТО

Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 05.06.2018 року № 668/0/5-18 затверджений Порядок компенсації вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку поранених учасників АТО (ООС) (у тому числі поранених бійців-добровольців АТО), батьків загиблих учасників АТО (ООС).

Порядок визначає механізм надання компенсації вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку (далі – компенсація).

Для організації сімейного відпочинку поранених учасників АТО (ООС), поранених бійців-добровольців АТО, батьків загиблих учасників АТО (ООС), батьків Героїв Небесної Сотні та членів сімей загиблих бійців- добровольців АТО (далі – одержувачі послуг) надається компенсація, яка перераховується структурним підрозділом з питань соціального захисту населення райдержадміністрації, міськвиконкому міста обласного значення (далі – органи соціального захисту населення) за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання одержувача послуг закладам відпочинку (надалі – заклад).

Право на отримання компенсації відповідно до цього Порядку мають громадяни, які зареєстровані та проживають у Львівській області, а саме:

1) учасники АТО (ООС), які отримали поранення під час участі в антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил) і члени їх сімей: чоловік (дружина) та діти учасника АТО (ООС) віком до 18 років;

2) особи, визнані бійцями-добровольцями АТО відповідно до рішення Львівської обласної ради від 13 вересня 2016 року №203 «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України», які отримали поранення під час участі в антитерористичній операції, та члени їх сімей: чоловік (дружина) та діти бійця-добровольця АТО віком до 18 років;

3) особи, які визнані членами сімей загиблих бійців-добровольців АТО відповідно до рішення Львівської обласної ради від 13 вересня 2016 року № 203 «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України»;

4) батьки, діти яких загинули в зоні проведення антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням ними обов’язків військової служби та/або із захистом Батьківщини, та батьки Героїв Небесної Сотні.

Розмір компенсації становить не більше 1200 (одна тисяча двісті) гривень з розрахунку на одну особу за весь період.

Одержувачі послуг самостійно обирають заклад на території Львівської області та оплачують проїзд до місця призначення в обидві сторони. У разі надання обраним закладом послуг, вартість яких перевищує розмір компенсації, визначений пунктом 5 цього Порядку, одержувачі послуг здійснюють доплату вартості власними коштами.

Підставою для надання компенсації є письмова заява встановленої форми (додаток 1 до Порядку) від одержувача послуг, який має право на одержання такої компенсації, подана до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання.

Для отримання компенсації та за додатковою інформацією просимо звертатися в управління соціального захисту населення Буської райдержадміністрації за адресою: м.Буськ, вул.Паркова, 8. Телефон: (03264) 21453.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top