Кому знахідки, а кому робота

Кому знахідки, а кому робота

DSCN4641[1]

З 8 липня по 21 серпня у Буську працювала археологічна експедиція Інституту археології при Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Група археологів  досліджувала Мале Городище у Буську, що знаходиться у міському парку поблизу автостанції.
Результати розкопок перевершили навіть найсміливіші сподівання дослідників, а деякі із них можна вважати сенсаційними. Про це ми уже розповідали у своїх попередніх публікаціях.
Сьогодні  нас вразив інший наслідок роботи археологів. Дослідження завершені 12 днів тому, а парк залишився розкопаним. Вириті декількаметрові ями і на пагорбі,  і  неподалік паркової доріжки  досі не засипані.  Чому високоосвічені люди залишили такий безлад після своєї роботи ?

Міський голова Ростислав Сліпець повідомив, що це був обов’язок  археологів привести місця розкопок до належного стану .

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top