Конкурс “Панянка-вишиванка” у Буській гімназії

Конкурс “Панянка-вишиванка” у Буській гімназії

Вечір 17 травня 2018 року видався для учнів та учителів НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка» напрочуд приємним . Учні 4-Б(8) класу та їх класний керівник Ірина Романівна Стойко організували і провели шоу-програму «Панянка-вишиванка» з нагоди  Дня вишиванки.

У конкурсі взяли участь 6-ть дівчаток з різних класів. Вони пройшли з честю усі випробування: «Візитка», «Талант», «Коса – дівоча краса», «Код моєї вишиванки». Проте конкурс є конкурс, і тому журі важко  було визначити номінації. Перемогла Вікторія Якимович (3(7)-Б клас), яка отримала титул «Панянка-вишиванка» і український вінок. А інші конкурсантки відзначилися в таких номінаціях: «Панянка-скромність» – Оксана Кікеля (3(7)-Б клас), «Панянка-граційність» – Діана Грещук (4(8)-А клас), «Панянка-чарівність» –  Роксолана Бородійчук (4(8)-Б клас), «Панянка-талановитість» –  Ірина Миляновська (5(9) клас), «Панянка-оригінальність» –  Єлизавета Рипська (6(10) клас). Дівчата раділи грамотам і сувенірам.

Голова журі Ольга Степанівна Антонишин побажала всім учасницям нових перемог, не зупинятися на досягнутому і бути справжніми патріотами України.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top