Конкурс «Різдвяна свічка-2015»

Конкурс «Різдвяна свічка-2015»

Зима не радує нас снігом, тому ми вирішили самі створити собі новорічний настрій. Цього 11  грудневого дня, в Красненській школі. №1 провели конкурс «Різдвяна свічка».

Фойє школи наповнилось запахом ялинки та шишок, на різдвяний лад налаштовував учнів та гостей школи вертеп, який змайстрували учні 5-Б класу. Сніг з вати та пінопластових кульок виглядав наче справжній. Учні 9-А класу вправно поєднали патріотичні мотиви з новорічними: герб з жовто-синіх стрічок, гілочки ялинки та свічки, що символізують скорботу за загиблими воїнами.

Вчителі мали змогу ще раз переконатись у тому, що наші діти не тільки розумні, а й талановиті. Кращі роботи представлятимуть честь нашої школи вже на районному етапі конкурсу.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top