Кращі державні службовці Бущини отримали у день професійного свята грамоти, подяки та сувенірну пам’ятну продукцію до 100-річчя державної служби України

Кращі державні службовці Бущини отримали у день професійного свята грамоти, подяки та сувенірну пам’ятну продукцію до 100-річчя державної служби України

З нагоди професійного свята та 100-річчя державної служби України сьогодні, 23 червня, в сесійній залі Буської райради відбулися урочистості та святковий концерт за участю керівників і працівників державних установ, ветеранів державної служби району, запрошених голів райдержадміністрації попередніх років.

З привітальним словом і словами подяки до учасників святкувань звернувся голова Буської РДА Петро Мороз, який відзначив значимість роботи держслужбовців, їх відповідальність за добробут та майбутнє людей, закликав завжди пам’ятати про своє основне завдання – служити людям.
«Довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Зміни, що тривають, покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені.
Тож, нехай Ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян», – сказав Петро Мороз. Також очільник зачитав вітання Президента України Петра Порошенка, адресоване державним службовцям у день їх професійного свята.
До привітань голови РДА приєднався заступник голови районної ради Роман Фурда, який передав вітання держслужбовцям від голови районної ради Богдана Глови та від усіх органів місцевого самоврядування Надбужжя, подякував за плідну співпрацю та реагування на виклики, які стоять перед органами влади та громадянами на сучасному етапі становлення та розвитку Української держави.
Надалі учасники заходу хвилиною мовчання вшанували усіх українських героїв, які загинули, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

 

Під час урочистостей з нагоди відзначення Дня державної служби України голова райдержадміністрації нагородив державних службовців грамотами та подяками за високопрофесійну, сумлінну працю в органах державної влади, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди 100-річчя державної служби України.
Не залишилися поза увагою організаторів заходу колишні керівники РДА та ветерани державної служби Бущини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Окрім привітань та слів вдячності за багаторічну плідну роботу в держорганах, їм вручили пам’ятні сувеніри з символікою Буської райдержадміністрації та з ювілейною датою – 100-річчя державної служби України.

Після вручення грамот і подяк кращим за професією, слово мала ветеран держслужби Іванна Стельмах, яка пригадала роки становлення держслужби в Буському районі після проголошення у 1991 році незалежності, подарувала від імені усіх колишніх працівників вишиваний рушник – символ гостинності, щастя, родини.
Після офіційної частини на усіх присутніх чекав перегляд фільму до 100-річчя держслужби та змістовний святковий концерт, який підготували для держслужбовців працівники культури та вихованці Буського БДЮТ.

Вела захід методист РНД Любов Огороднік.

Використано текстові матеріали busk-rda.gov.ua

Посилання на десятки світлин із цього святкового дійства тут.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top