Кращі спортсмени Львівщини бущани Антон Дацко та Віктор Дідух отримали іменні стипендії від канадійського фонду

Кращі спортсмени Львівщини,  бущани Антон Дацко та Віктор Дідух отримали іменні стипендії від канадійського фонду

IMG_2428_1465824352_613x459.75_3_0

10 червня 2016 року за активної участі керівництва управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівського регіонального центру «Інваспорт», спортивної громадськості, тренерів та спортсменів, розпорядники фонду Володимира Кузя з Торонто (Канада) Віра Маланчій та Богдан Колос в урочистій атмосфері вручили сертифікати та іменні стипендії трьом кращим спортсменам – представникам Львівського регіонального центру «Інваспорт», яких визначило незалежне компетентне журі.
Відтак першими номінантами фонду Володимира Кузя серед спортсменів з інвалідністю виявилися: майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, чемпіонка світу та Європи з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів із вадами зору львів’янка Уляна Ціздин та двоє представників Буського району – майстер спорту України міжнародного класу з фехтування на візках, один із лідерів світового фехтування на візках, багаторазовий призер і переможець Чемпіонатів і Кубків України, Європи та Світу в особистих і командних змаганнях, срібний призер Літніх Паралімпійських ігор 2012 року Антон Дацко і майстер спорту України міжнародного класу з настільного тенісу, чемпіон світу та Європи серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Віктор Дідух.IMG_2407_1465824372
Відзнаку кращого тренера Львівського «Інваспорту» отримала Світлана Колеснікова.
Варто зазначити, що Фонд, який засновано 1997 року за заповітом світлої пам’яті Володимира Кузя, надає фінансову підтримку талановитим студентам в Україні. Щороку, упродовж уже 19 років стипендіатами фонду обираються кращі студенти кількох вузів України, в тому числі найкращі студенти-спортсмени Львівського державного університету фізичної культури та Львівського училища фізичної культури. Цьогоріч вперше така благородна місія відбулася й для відзначення кращих спортсменів Львівщини з інвалідністю.
«Не здається, що минуло вже 19 років з часу, коли вручаємо цю почесну нагороду. Рік за роком минає непомітно. У Львові ми помітили гарні зміни. Мріємо, щоб Україна вийшла у світ, – мовила Віра Маланчій. – У Канаді українська держава завжди має підтримку. Щиро вболіватимемо за вас, за українських спортсменів, які високо тримають український стяг у світовому спортивному, в т.ч. й паралімпійському просторі».
До вітальних слів розпорядників Фонду долучилися також начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Юрій Майборода, начальник Львівського регіонального центру «Інваспорт» Мирослав Ніколаєв, голова Львівського обласного відділення українського фонду реабілітації людей з особливими потребами Ярослав Грибальський, який передав також для усіх присутніх слова подяки і від Президента Національного комітету спорту інвалідів України, уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю Валерія Сушкевича.
Отже уся спортивна спільнота Львівщини бажає успіхів та уболіватиме за свої представників на ХV літніх Паралімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top