Красненська селищна рада придбала нову сміттєзбиральну машину

Красненська селищна рада придбала нову сміттєзбиральну машину

Нагадаємо, що весною 2017 року, Львівська облрада виділила фінансування містам Львівщини, що підписали Меморандум щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у місті Львові.

Відтак 15 млн грн екологічного фонду розподілили між містами Львівщини, які підписали такий Меморандум.  За ці кошти органи місцевого самоврядування мали можливість придбати необхідну їм спецтехніку – сміттєвози, бульдозери, екскаватори та трактори.

Зазначимо, що Буський районний бюджет отримав субвенцію у суміі 1 млн 700 тис грн на придбання сміттєзбиральної машини для м.Буська, яку місто вже придбало ще на початку листопада.

Інша сума – 1 млн 500тис виділена на придбання сміттєвоза для селища Красне, надійшла нещодавно. Сьогодні новенького сміттєвоза привезли на автостоянку поряд із селищною радою. “Загальна вартість спецавтівки 1млн 597тис. гривень, з яких 97 тис. гривень – кошти Красненської громади. На сьогодні тривають налагоджувальні та документальні роботи, тому новенького сміттєвоза ми побачимо на вулицях селища, мабуть, вже після Різдвяних свят”. – розповів журналістам Буського радіо Красненський селищний голова Микола Чучман.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top