Красненська школа №1 отримає сучасний комп’ютерний клас, мультимедійні дошки та інший навчальний реманент

Красненська школа №1 отримає новий сучасний комп’ютерний клас, мультимедійні дошки та інший навчальний реманент

Цього року дві опорні школи району: Буську ЗОШ №1 та Красненську ЗОШ №1 забезпечили сучасним мультимедійним навчальним реманентом

Ми писали у попередніх публікація, що на початку навчального року, у вересні, Буська школа №1 отримала телевізори, мультимедійні дошки і планшети.

А вже наприкінці навчального року інша опорна школа Буського району, Красненська ЗОШ№1 теж отримає сучасний мультимедійний навчальний реманент. Сьогодні на позачерговому засіданні Буської районної ради про це повідомив голова ради.

Декілька місяців тому голова Буської районної ради Богдан Глова звернувся до депутатів Верховної Ради України з проханням посприяти виділенню коштів для освітньої галузі району. На ці звернення відреагували 2 народних депутати: Михайло Бондар і Віктор Кривенко. Завдяки клопотанню Михайла Бондара у район надійшли кошти на ремонт дитячого садочку “Малюк” і додаткова сума на ремонт Буської лікарні (про це ми писали у попередніх статтях).

Цими днями надійшло повідомлення від нардепа Віктора Кривенка про виділення коштів у сумі 199 тис грн на освітні заклади району. Оскільки провести будь-які ремонтні роботи за декілька днів до кінця року неможливо, після спільних консультацій з керівництвом районного відділу освіти було прийнято рішення спрямувати зазначену суму на придбання компютерів, інтерактивних дошок та іншого обладнання для опорної Красненської школи №1. Сьогодні на позачерговій сесії районної ради депутати проголосували за це одноголосно.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top