Красненська танцювальна студія “Плеяда” успішно виступила на “Трускавецькій фієсті”

  Красненська танцювальна студія “Плеяда” успішно виступила на “Трускавецькій фієсті”

Учасники Красненської танцювальної студії «Плеяда» були учасниками  «Трускавецької фієсти» – колоритного дійства, видовища, яке потребує повної віддачі себе і свого таланту. Цей день став для них справжнім святом, адже юні танцюристи зайняли перші місця серед колективів з усієї України. За це були нагороджені двома кубками, а керівник студії, Журавська Мар*яна Богдарівна – Почесною грамотою. Особливо приємно, що танці «Дитячі Мрії» і «Міні-діви», які представили на фієсті, високо оцінило авторитетне журі, до складу якого входили відомі діячі української культури.

84

До речі, співак Павло Зібров при нагородженні танцювальної студії зауважив, що «Плеяда» – його улюблена студія і дуже приємно, що цей колектив продовжує свою діяльність.

Додому юні артисти привезли море вражень, чудовий настрій і, звичайно, багато-багато фотографій, серед яких є знімки з В.Павликом, К. Бужинською, П. Зібровим…

І, на кінець, слід сказати, що Трускавець – чудове місто, в якому здійснюються всі дитячі мрії.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top