Легкоатлет Буської ДЮСШ Ілля Білик вдало виступив у складі збірної команди України в юніорських змаганнях у Республіці Білорусь

Легкоатлет Буської ДЮСШ Ілля Білик вдало виступив у складі збірної команди України в юніорських змаганнях у Республіці Білорусь

Легкоатлети з десяти країн зібралися у Мінську (Республіка Білорусь), аби 24-25 лютого позмагатися між собою у рамках міжнародної юніорської матчевої зустрічі у приміщенні.

У 2018 році за титул найкращих боролися збірні України, Білорусі, Іспанії, Туреччини, Литви, Латвії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Азербайджану, Естонії та Ізраїлю.
Бущанин Ілля Білик, який виступав у складі української збірної, у спортивній ходьбі на 5000 метрів приніс нашій команді третє місце. Його час – 21.52,12 хв.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top