Легкоатлети Бущини підкорюють нові вершини спортивного Олімпу

Легкоатлети Бущини підкорюють нові вершини спортивного Олімпу 

Продовжують радувати бущан і своїх тренерів спортивними здобутками легкоатлети – вихованці Буської дитячо-юнацької спортивної школи.
5-8 липня у м.Кропивницький відбувся Чемпіонат України серед дорослих з легкої атлетики. На дистанції 800 метрів перемогу святкувала наша землячка з с.Купче Орися Дем’янюк (Мочульська), яка показала відмінний результат 2.05.88 та виконала норматив Майстра спорту України (тренери – Володимир Єретик, Віталій та Ольга Тарнакіни).
Зазначимо, що Буська ДЮСШ виховала цілу когорту молодих легкоатлетів (Володимир Киц, Роман Ростикус, Костянтин Коляда, Ірина Ліщинська (Корнєва), Юлія Кутах), які є незмінними учасниками чемпіонатів та кубків України та світу, переможцями престижних легкоатлетичних змагань.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top