Легкоатлети Буського району стали переможцями XXVIII спортивних ігор Львівщини

Легкоатлети Буського району стали переможцями XXVIII спортивних ігор Львівщини

У суботу, 7 вересня, у Буському міському парку ім.Івана Франка відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік XXVIII спортивних ігор Львівщини.

Команди з усіх районів області виявляли кращих легкоатлетів у командній першості в різних вікових групах у бігу на дистанціях 1000 м, 2000 м, 3000 м.
За результатами змагів команда нашого району впевнено здобула І загальнокомандне місце та ІІІ місце серед людей з інвалідністю.
Перед початком забігів учасників привітали та побажали перемог директор Львівського обласного центру фізичного здоровя населення “Спорт для всіх” Вадим Климович, перший заступник голови РДА Олег Ільків, заступник голови РДА Тетяна Сай, депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський.
Подяками Львівської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху Львівщини та з нагоди професійного свята Дня фізичної культури та спорту було відзначено: голову федерації легкої атлетики району Михайла Гаєвського, директора Буської ДЮСШ Богдана Пасічника, старшого тренера ДЮСШ Володимира Єретика, тренера-викладача ДЮСШ Юліана Єретика.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top