Легкоатлети Буської ДЮСШ здобули срібло на Чемпіонаті України з легкої атлетики

Легкоатлети Буської ДЮСШ здобули срібло на Чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2003 р.н.

27-29 січня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету за звання чемпіона України змагалися юні легкоатлети 2003 р.н. та молодші, всього 701 учасник з 26 регіонів України.

Участь у змагах взяла й команда легкоатлетів Буської ДЮСШ, у складі восьми спортсменів: Соломія Діжак(2-ге місце у спортивній ходьбі), Вікторія Діжак(4-е місце у спортивній ходьбі); Діана Штибель(2000м біг з перешкодами), Уляна Рачинська(2-е місце у кросі); Христина Братейко(біг з перешкодами); Марія Михайлюк(400м біг); Олег Шварц(біг з перешкодами); Михайло Мазепа(2-ге місце біг 1500м)

Зазначимо, що Надбужанські спортсмени здобули ІІ-ге загальнокомандне місце серед більше ніж сотні команд спортивних шкіл України. Детальніше про змаги слухайте коментар заступника директора Буської ДЮСШ Михайла Гаєвського у сьогоднішньому випуску Новин на хвилі Буського Радіо 87.5FM.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top