Лікарні Тернополя переповнені пацієнтами з вірусною пневмонією. У Буському районі епідемічного порогу не досягнуто

Лікарні Тернополя переповнені пацієнтами з вірусною пневмонією. У Буському районі епідемічного порогу не досягнуто, – заступник головного лікаря по медичній роботі з населенням Анна Міхневич

“Помирають люди”: лікарні Тернополя переповнені пацієнтами з вірусною пневмонією. Лише в одній із лікарень Тернополя, міській, – майже пів сотні хворих з таким діагнозом, п’ятеро – тяжкі в реанімації, троє померло. Це вірусна пневмонія, і в неї дуже стрімкий перебіг. Якщо вчасно не звернутися до лікарів, людина буквально згорає за кілька днів.

Про ситуацію із захворюваністю у нашому Буському районі, ми запитали заступника головного лікаря по медичній роботі з населенням Анну Міхневич. Як зазначає медик – у Буському районі епідемічного порогу не досягнуто. Детальніше про це, слухайте у Новинах в етері Бускього Радіо 87.5FM.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top