Лісівники ДП «Буський лісгосп» на території Верблянського ліснитцтва провели традиційну всеукраїнську акцію «Майбутнє лісу – в твоїх руках»

Лісівники ДП «Буський лісгосп» на території Верблянського ліснитцтва провели традиційну всеукраїнську акцію «Майбутнє лісу – в твоїх руках»

Щоб привернути увагу громадськості та молоді до надзвичайно важливої та відповідальнї справи насадження лісів, навесні вже не один рік поспіль під егідою Державного агентства лісових ресурсів України проводиться Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Наші Надбужанські лісівники завжди беруть активну участь і є організаторами цілого ряду заходів в рамках цієї акції.

Вчора, 18 квітня, на території Верблянського лісництва ДП «Буський лісгосп» делегація держслужбовців Буської райдержадміністрації,

райради разом із керівниками району головою РДА Петром Морозом та головою районної ради Богданом Гловою, керівниками районних установ та організацій спільно із лісівниками-спеціалістами районного держпідприємства провели садіння лісових культур. Спільною працею вдалося висадити на площі 1 га більше, ніж півсотні сіянців модрини європейської та сосни звичайної.

Директор ДП “Буський лісгосп” Микола Яворський перед початком робіт розповів усім присутнімщо насадження буде складно-мішане з використанням висадкового матеріалу  двох деревних порід: сосни звичайної та модрини європейської, а весь висадковий матеріал було заготовлено нашими місцевими лісівниками, тому ймовірність приживання сіянців 97-100%. “Насінинка, яка тут народилася, найкраще приживеться саме у нашій місцевості”, – зазначив головний лісівник району.

Модрина у наших умовах надзвичайно швидко росте і досягає продуктивного віку вже у 50-51 рік, тоді як сосна у 71-80. Ще однією особливістю при даній схемі насадження є те, що сосна, особливо у рядах модрини, виступає як ущільнювач для швидкого росту, тому її здебільшого реалізують вже через 5-8 років, як новорічні ялинки.

Після завершення доброї справи працівники держлісгоспу почастували учасників акції лісовими смаколиками та березовим соком.

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top