ЛОДА запроваджує більш суворий карантин на території нашої області

У Львівській області вирішили обмежити пересування між містами

ЛОДА запроваджує більш суворий карантин на території області

Львівська ОДА прийняла рішення про запровадження більш суворих карантинних заходів. На засіданні обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вночі 16 березня вирішили обмежити пересування між містами, заборонити збори людей у групах понад 10 осіб, роботу закладів громадського харчування та торговельно-розважальних центрів (крім аптек, АЗС та продуктових магазинів).

Зокрема, комісія прийняла низку рішень:

  • обмежити дозволені збори людей у групах до 10 осіб;
  • обмежити доступ клієнтів до контактних центрів надавачів комунальних послуг, центрів надання адміністративних послуг, максимально перевести обслуговування в онлайн-режим;
  • обмежити роботу закладів громадського харчування та торговельно-розважальних центрів (крім аптек, автомобільних заправних станцій та продуктових магазинів);
  • обмежити пересування населення на адміністративних територіях,
  • запровадити дистанційний режим роботи працівників,
  • переглянути режим роботи громадського транспорту.

Як повідомив керівник департаменту цивільного захисту ЛОДА Ігор Туз, мешканців області закликають без потреби не подорожувати та не їздити між населеними пунктами.

«Йдеться про те, щоб обмежити будь-яке пересування без потреби. Тому що ситуація може бути дуже плачевна, якщо ми не зупинимося. Мешканців закликаємо утриматися від будь-яких непотрібних поїздок, подорожей. Також напрацьовуємо рекомендації для перевізників», – повідомив Ігор Туз.

https://zaxid.net/

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top