“Львівщина – лідер із будівництва доріг”, – міністр інфраструктури України Володимир Омелян

“Львівщина – лідер із будівництва доріг”, – міністр інфраструктури України Володимир Омелян

У 2016 році Львівщина зайняла лідерські позиції щодо ремонту та будівництва доріг.

Про це повідомив в ефірі програми “Перші про головне. Коментарі” на телеканалі ZIK міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

“Найкращі результати по ремонту й будівництву доріг у 2016-му році показувала Львівська область.  Вже у 2017-му році долучилася Одеська область і ряд інших областей. Тому можна було з гордістю говорити, що у нас є не одна область, а 5-7 областей, які активно працюють із дорогами”, – розповів Володимир Омелян.

За його словами, завдяки Дорожньому фонду кожна область відтепер самостійно вирішує, які дороги ремонтувати.

«На державному рівні ми затвердили п’ятирічну стратегію розвитку автомобільних мереж України. Розуміючи те, що кожна область розробляє таку ж стратегію, ми йдемо маршрутним принципом і робимо дороги не там, де заманеться, а там, де є найбільший вантажопотік. Багато областей це зробили й активно використовують свої кошти. Сподіваюся, що і ті області, які відстають, теж активно включаються у процес», – зазначив Міністр.

Нагадаємо, у 2016 році на Львівщині відремонтували 509 кілометрів  доріг, у 2017 – понад 600 кілометрів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top