Львівська облрада виділила 10 млн грн на освітлення сільських доріг

Львівська облрада виділила 10 млн грн на освітлення сільських доріг

Львівська облрада затвердила програму освітлення сіл, якою передбачила 10 млн грн на влаштування освітлення комунальних доріг у 2017 році. За відповідне рішення під час засідання сесії 14 лютого проголосували 56 депутатів.

Як зазначається в програмі, на Львівщині з 1928 населених пунктів лише 600 освітлено на 80-100%. Решта населених пунктів освітлені недостатньо.

Відтак, програма передбачає встановлення нових та заміну наявних 49,7 тис. одиниць світлоточок (світильників, світлодіодних ламп тощо) та будівництво і реконструкцію 2,2 тис. км мереж зовнішнього освітлення.

Згідно із затвердженою програмою, освітлення облаштовуватимуть на дорогах у селах, селищах та об’єднаних територіальних громадах.

Планується, що населені пункти на умовах конкурсного відбору подаватимуть свої проекти з облаштування освітлення доріг. При цьому, для отримання коштів з обласного бюджету місцеві ради мають дофінансувати проекти: села – не менше 10% від необхідної суми, селища – не менше 20%, ОТГ – не менше 30%.

Обиратиме проекти-переможці конкурсна комісія, після цього списки населених пунктів для влаштування освітлення мають погодити три депутатські комісії: бюджетна, дорожна та з питань житлового господарства.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top