Львівська поетеса і письменниця Людмила Пуляєва завітала в Олеську та Ожидівську школи

Львівська поетеса і письменниця Людмила Пуляєва завітала в Олеську та Ожидівську школи

9 листопада, у День української мови та писемності, у Буський район завітала  Людмила Пуляєва – львівська поетеса, письменниця, журналістка, член української асоціації письменників Західного регіону.

У селищі Олесько і селі Ожидові відбулися цікаві зустрічі з учнями і вчителями  шкіл.

Поетеса розповіла про свою творчість, читала філософську лірику, патріотичні вірші. Під час спілкування із школярами відповідала на запитання допитливих учнів.

Особливо зворушило запитання дівчинки в Олеську після зустрічі: “Що я маю робити, щоб наблизити нашу перемогу?” . У відповідь дівчинка почула: “Добре вчитися, молитися і вірити у нашу перемогу”.
В селі Ожидові старшокласники теж запитували письменницю про секрети поетичної творчості, про те, коли найкраще пишеться,про мрії і плани на майбутнє. У нас всіх є одна велика мрія – щоб війна закінчилася нашою перемогою якомога швидше)

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top