«Львівська залізниця» запустила в експлуатацію капітально відремонтований електропоїзд 

«Львівська залізниця» запустила в експлуатацію капітально відремонтований електропоїзд 

 Відновлений електропоїзд курсує на дільниці Львів–Здолбунів. Ремонтні роботи виконали фахівці ПрАТ «Київський електровозоремонтний завод». Капітальний ремонт електропоїзда виконано з проведенням додаткових робіт для можливості його подальшої експлуатації на маршрутах регіональних поїздів. Про це повідомляє Львівська залізниця.

Крім робіт, передбачених нормативною документацією, при виконанні капремонту електропоїзда проведено відновлення кузовів вагонів зі заміною пошкоджених елементів, встановлено нові двері салонів, сталеві двері службового тамбура, перехідних майданчиків, зовнішні розсувні двері, салони вагонів обладнано блоками сидінь 3-го класу, ролетними шторами, у туалетних приміщеннях головних та одного причіпного вагонів встановлено обладнання для підвищення рівня комфорту користування санвузлами під час подорожі. Крім того, модернізовано систему освітлення вагонів зі встановленням світильників зі світлодіодними елементами. Загалом на модернізацію та капітальний ремонт цього електропоїзда було витрачено понад 30 млн грн.

Ввведення в експлуатацію цього поїзда залізничники розглядають як один зі шляхів виходу зі складного становища, пов’язаного з вимушеним курсуванням електропоїздів у чотиривагонному складі, оскільки це дасть змогу збільшити кількість вагонів у приміському сполученні та сформувати підмінний поїзд для можливості відставляти інші електропоїзди на ремонт без зняття вагонів із графіка.

 Аби убезпечити приміський рухомий склад від подальших вандальних вчинків із боку сторонніх осіб, залізничниця залишає за собою право призупиняти рух приміських поїздів у темну пору доби на проблемних напрямках. А також закликає пасажирів суворо дотримуватися правил безпеки на залізничному транспорті, особистим прикладом демонструвати високу культуру поведінки, а також сподівається на активну та принципову позицію громадськості в питаннях забезпечення правопорядку на об’єктах інфраструктури.

Наші бущани подивовані і задоволені новим виглядом електрички і активно діляться своїми враженнями і фото у соціальних мережах.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top