Львівські депутати вимагають скасувати для нардепів і місцевих депутатів безкоштовний проїзд у транспорті

Львівські депутати вимагають скасувати для нардепів і місцевих депутатів безкоштовний проїзд у транспорті

Львівська обласна рада  під час позачергової сесії 21 грудня прийняла рішення звернутися до Верховної Ради та Кабміну щодо скасування права нардепів і депутатів місцевих рад на безплатний проїзд усіма видами транспорту. За відповідне рішення проголосувало 45 обласних обранців.

Як зазначається, кошторисом Ради затверджується ліміт коштів, які щомісяця видаються кожному народному депутатові для компенсації вартості проїзду територією України. Що стосується депутатів місцевих рад, то вони користуються на території відповідної ради правом на безплатний проїзд на залізничному, автомобільному і водному транспорті незалежно від форм власності, а також на всіх видах міського пасажирського транспорту (за винятком таксі). Для цього депутатам місцевих ради видають відповідні проїзні документи.

Львівська обласна рада вважає, що у період війни на сході України є недоцільно за рахунок держбюджету та відповідних місцевих бюджетів забезпечувати нардепів і депутатів місцевих рад безплатним проїздом.

«Ми, депутати Львівської облради, пропонуємо внести зміни до чинного законодавства України, скасувавши права народних депутатів і депутатів місцевих рад на безплатний проїзд», – мовиться у зверненні обласних обранців.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top