Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України повідомляє: рекомендації для населення за наявності симптомів гострого вірусного захворювання

Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України повідомляє: рекомендації для населення за наявності симптомів гострого вірусного захворювання

Бродівський міжрайонний відділ  ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє: станом на 25 лютого 2020 року число захворілих новим коронавірусом COVID-19 складає 80 150 осіб. Кількість летальних випадків досягла 2 699осіб. Вилікувались 27 695 осіб. Захворювання реєструвалися в м.Ухань (провінція Хубей, Китай) та інших провінціях Китаю, а також Південній Кореї (763 випадки), Італія (157), Японія (147), Сінгапур (89), Гонг Конг (74), Іран (43), Тайланд (35), США (35), Тайвань (28), Австралія (22), Малайзія (22), Німеччина (16), В’єтнам (16), ОАЕ (13), Франція (12), Макао (10), Канада (9), Великобританія (9), Філіпіни (3), Індія (3), Росія (2), Іспанія (2), Непал, Камбоджія, Ізраїль, Бельгія, Фінляндія, Швеція, Єгипет, Шрі-Ланка по 1 випадку.

В Україні не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19.

З 20:00 24 лютого у всіх приїжджих із країн, де зареєстровано випадки захворювання COVID-19, перевірятимуть рівень температури тіла.

Температурному скринінгу також підлягають усі пасажири в основних аеропортах України та особи, які перетинають пункт пропуску «Тиса» на Закарпатті. Згодом такий самий режим працюватиме і на решті прикордонних пунктів.

Також вчора Бюро ВООЗ в Україні передало  30 наборів реагентів для тестування на COVID-19 до вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України. Набори містять приблизно 3000 реакцій, чого вистачить для дослідження на захворювання понад 950 людей методом полімеразної ланцюгової реакції.

Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, які можуть викликати захворювання: від звичайної застуди до важкого гострого респіраторного синдрому. Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та утруднене дихання. Джерело інфекції – хвора людина,  можуть бути дикі і домашні тварини, мавпи, птахи, змії та інші. Вірус передається повітряно-крапельним, контактним, фекально-оральним шляхами. Інкубаційний період триває від 1 до 14 , в середньому 10 днів. Під час цього періоду людина здатна заражати інших людей.

На початковій стадії зараження коронавірусом, захворювання проявляється ознаками звичайної застуди: сухий кашель, підвищення температури, кон’юнктивіт, діарея. При важких формах захворювання стан хворого швидко погіршується, температура тіла дуже висока, з’являється кашель та дихальна недостатність.

Міністерство охорони здоров’я та Державна установа «Центр громадського здоров’я МОЗ України» надає для використання рекомендації для населення за наявності симптомів гострого вірусного захворювання та перебування у Китайській Народній Республіці (додаток).

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top