Львівський обласний військовий комісаріат повідомляє про призов резервістів та військовозобов’язаних на навчальні військові збори

Львівський обласний військовий комісаріат повідомляє про призов резервістів та військовозобов’язаних на навчальні військові збори

Львівський обласний військовий комісаріат повідомляє громадян, що районними військовими комісаріатами Львівської області проводиться призов резервістів та військовозобов’язаних (чоловічої статті віком до 59 років) на навчальні військові збори 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Галицького терміном на один місяць з 11.10.17 по 10.11.17, що будуть проводитись на полігонах оперативного командування «Захід». За резервістами призваними на навчальні збори зберігається місце праці з відшкодуванням середньомісячної заробітної плати, виплачується грошове забезпечення за проходження навчальних зборів від 4000 грн., відповідно до військового звання та займаної посади, одноразова виплата на картковий рахунок в кінці року за успішне проходження навчальних зборів від 1600 грн.
Ви зможете покращити свої навички у тактичній та вогневій підготовці, отримати іншу або оновити вміння зі своєї військово-облікової спеціальності та зустрітися з бойовими побратимами. Шановні Галичани, всі знають, що МИ є надійними захисниками своєї країни та своїх родин.
За детальною інформацією, щодо проходження військових зборів прошу звертатись до чергового Львівського обласного військового комісаріату за тел. (032) 260-26-56 та районних військових комісаріатів за місцем проживання.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top