Любити

Любити

Співачка Анна Розумовська буквально днями завершила запис нової пісні, яка має просту і зрозумілу усім назву – Любити. Як розповідає Анна, це почуття настільки всеохопне, що нема людей, які б не були ним огорнуті. Але для артиста завжди є ризик не зуміти передати ці емоції в пісні. Тому якраз запис таких композицій Анна і вважає найскладнішим.
«Ви знаєте, найскладніше – це передати емоцію. Емоцію цієї пісні, прожити кожне слово, все це пропустити через себе, щоб слухач, як по Станіславському, сказав: «Вірю»».
Анна Розумовська доклала всіх зусиль, щоб ви повірили цій пісні. Але більшість композицій про любов мають мінорну тональність, тому своїй роботі співачка трохи додала позитиву:
«Від самого початку вона була доволі сумна і похмура. Я її заспівала через посмішку і хотіла зробити її світлішою».

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top