Магія Різдвяної свічки у музеї о.Маркіяна. У Новосілках для місцевої дітвори душпастирі провели майстер-клас з різьбленої свічки

У Новосілках в приміщенні Народного музею о.Маркіяна Шашкевича відбувся майстер-клас “Різьблена свічка”

24 грудня у Народному музеї о.Маркіяна Шашкевича села Новосілки відбувся цікавий майстер клас – “Різьблена свічка”. Таку цікаву непересічну атракцію для дітей та дорослих організували о. Юрій Годісь, о.Роман Демкович із Жовківщини, Марія Шульган та директор музею о.Маркіяна Леся Біскуп. Як зазначила у телефонній розмові з журналістами Буського Радіо Леся Біскуп – усі учасники, від малого і до дорослого, отримали цілу низку позитивних емоцій та вражень. Діти виготовили більше 30-ти різнобарвних свічечок, жодна з них не схожа одна на одну. Майстер-клас тривав більше восьми годин! Але учасники майстер-класу так захопилися виготовленням свічечок, що навіть не помітили цього. “Жодної втоми – лише захоплення та щирі усмішки” – зазначила Леся Біскуп.

Світлина від юрія годіся. Ð¡Ð²Ñ–тлина від юрія годіся.

 

 

 

 

 

Світлина від Народний музей о. М. Шашкевича.

 

 

 

 

 

 

Світлина від юрія годіся. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Народний музей о. М. Шашкевича.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top