Максимко Грем із Буська виготовляє унікальні вироби з дерева. Хлопчик збирає кошти на дороговартісну операцію

Максимко Грем із Буська виготовляє унікальні вироби з дерева. Хлопчик збирає кошти на дороговартісну операцію

Юний талановитий бущанин Максимко Грем потребує дороговартісної операції по заміні кардіовертера-дефибрилятора.
Хлопчик не впав духом, а продовжує жити та створює надзвичайно цікаві дерев’яні вироби-пазли та продає їх, щоб зібрати кошти на операцію за кордоном. Ми теж для студії Буського Радіо придбали декілька таких неповторних комашок-пазлів Максимка. Також, ми запросили Максима з матір”ю до нашої студії, щоб хлопчик розповів про своє захоплення. Пильнуйте за Анонсами. Сьогодні  Максимко вирушив за кордон для попереднього діагностування.

Звертаємося до усіх людей доброї волі, ви теж можете долучитися до порятунку талановитої дитини, придбавши таку красу, або просто надіслати кошти матері Максимка.
Кошти можна переказати на картку мами: 5355-1717-9487-0625(КредоБанк) – Грем Любов Михайлівна. Телефон для контактів: 067-67-54-772.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top