Маленьке село з великою проблемою! Жахливий сморід, джерело розповсюдження інфекцій – такі наслідки діяльності “підприємства” у селі Грабова

Жахливий сморід, джерело розповсюдження інфекцій – такі наслідки діяльності “підприємства” у селі ГрабоваIMG_5303

Нещодавно жителі села Грабова звернулися до голови Буської РДА Петра Мороза із проханням вжити заходів і припинити роботу цеху з виготовлення кісткової муки, який більше 2-ох років функціонує  у їхньому селі.

Як стало відомо, підприємство ТзОВ “Рівне Агроторг” у нашому районі не зареєстровано. Приміщення орендують у жителя району. Також відомо, що дозволу на провадження такої діяльності попередня сільська влада не давала, проте і не перешкоджала.Зображення (14)

Звернення жителів Грабової розглядали вчора на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, яке провів голова РДА Петро Мороз.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту Генадій Булавенко проінформував, що створена оперативна група виїжджала на цей об’єкт 4 рази. Лише 8 лютого за участю депутатів сільради і громади села вдалось потрапити на територію цього підприємства.IMG_5293

Те, що побачили і відчули – жахнуло! У цеху виявили лінію подрібнення і сушіння відходів тваринного походження. Четверо працівників виконували роботу у нелюдських умовах: сморід тваринних відходів і повна антисанітарія!  Працівники цеху не змогли надати комісії жодних дозвільних документів, документів на технологічне обладнання, сировину (постачальника) та готову продукцію Діяльність проводиться без відповідного експлуатаційного дозволу від ветеринарної служби.

Генадій Булавенко про результати рейду

Про грубе порушення  санітарних і ветеринарних умов, під час засідання, розповіли: завідувач Буського лабораторного відділення ДССУ Анатолій Грабар і начальник управління ветеринарної медицини  в Буському районі Ігор Белей.

Комісія зійшлася на висновку, що дане підприємство не може продовжувати роботу з переробки продукції тваринного походження. Контролюючим органам рекомендовано IMG_5297притягнути до відповідальності осіб, які винні в порушенні природоохоронного та санітарно –епідеміологічного законодавства, а будь-яке виробництво, яке несе потенційну загрозу здоров’ю людей та довкіллю має погоджуватись із місцевою владою.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top