Мальовничі куточки нашого краю… Або де ранньою весною знайти казку

 Мальовничі куточки нашого краю… Або де ранньою весною знайти казкуimageпгрнр

Українці ,на щастя, починають відвертатися від радянських свят. 23 лютого – кануло у небуття, така ж доля очікує і на Міжнародний жіночий день. Як доказ цього, вчора у соцмережах українці брутально потролили 8 березня, а  вітали своїх жінок із святом Весни! Поки що в Україні  це свято відзначають на державному рівні, тому  8-го березня  було офіційним вихідним. Отже, куди б податися ранньою весною, коли природа щойно прокидається?  Звичайно до лісу за першими квітами!

Поміж с. Закомар”ям та Ожидовом є мальовнича ділянка лісу, яка привертає увагу водіїв та подорожніх. Коли ви зосередждуєте свій погляд на безлистому сірому лісі, imageтаке враження, що саме там  ще “зачаїлась” зима, бо біля коріння дерев наче розстелено білу-сніжну ковдру. Насправді, коли придивитися, то ваш зір приємно здивує устил із ніжних  квіточок-дзвіночків – Білоцвіту весняного.

Видовище захопливе. Ось де  по-справжньому можна відчути перший подих весни.

Засмучує лише сміття, яким люди щедро віддячили природі за весняні дари. А таке квітуче місце могло б конкурувати із “Нарцисовою долиною”.

imageор

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top