Мандрівка до друзів на Донеччину

Батьківщина одна для всіх, незалежно від місця проживання

Батьківщина одна для всіх, незалежно від місця проживання. Саме це і доводить наша мандрівка у мальовниче село Нескучне, що на Донеччині. Наприкінці листопада ми погостювали у друзів. Тож хочемо поділитися чудовими враженнями.

Влітку учні та вчителі Нескучненської школи на чолі з життєрадісною, ініціативною та наполегливою директоркою Оленою Олександрівною та її заступником Анною Миколаївною відвідали Надбужжя. Гостинність Ольги Степанівни та усіх добродійників припала їм до душі. Тож при чудовій нагоді – святкуванні 120- ліття Нескучненської школи запрошеними були й ми. Невеликим, проте дружнім гуртом, наша делегація вирушила на схід. Ольга Антонишин  – директор Буської гімназії, яка влітку приймала гостей – запропонувала своїй шкільній родині підготувати подарунки друзям з Нескучного. На що всі радо відгукнулись. Голова СПС станиці Красне Людмила Гураш, пластунка-сеньйорка Віра Крегул та старшопластунка Наталія Сапріянчук теж підготували невеликі подарунки для юнацтва. Мирослав Тимчишин та Володимир Луженцов вирушили в мандрівку не з порожніми руками.

Нескучне – невелике за кількістю населення, але велике за кількістю чудових людей село у Великоновосілківському районі Донецької області. Мальовничий клаптик України у степу. Безкраї поля, ліс, річка – все тішить око і зігріває душу. Адже, незважаючи ні на що, саме тут ми спілкувалися з місцевими мешканцями рідною для всіх мовою, чули рідні пісні, бачили безліч державних стягів. Тепло та щиро нас зустріла уся Нескучненська шкільна родина. За давнім українським звичаєм нам подарували коровай та запросили на святкування. Школярі одразу впізнали знайомі обличчя з далекої Львівщини і щиро раділи зустрічі. В такому невеличкому селі функціонує чудова історична пам’ятка – музей-садиба Володимира Немеровича-Данченка завдяки відданості та щирій любові до своєї праці директора музею.

Хочемо подякувати нашим новим друзям з організації «Шлях єдності», з відділу освіти та Великоновосілківській райдержадміністрації, директору музею-садиби ну і звичайно Олені Олександрівні та її колегам за позитивні емоції та гостинність. Короткотривала мандрівка залишила великий слід у серці і вогонь надії на те, що Україна єдина, розгорівся ще сильніше.

 

 

Інформаційний матеріал

Наталії Сапріянчук

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top