Маніфест українських націоналістів об’єднав «Національний корпус», «Свободу» та «Правий сектор»

Маніфест українських націоналістів об’єднав «Національний корпус», «Свободу» та «Правий сектор»

23 березня, з сесійної трибуни Буської районної ради голова фракції ВО «Свобода» у райраді Богдан Гринишин зачитав текст «Національного маніфесту»

16 березня у Київському міському будинку вчителя лідери об’єднаних націоналістичних сил, серед яких партії «Національний корпус», «Свобода» та «Правий сектор», проголосили «національний маніфест», що складається з 20 пунктів.

У тексті маніфесту зокрема йдеться про визнання Росії державою-агресором на всіх рівнях світової дипломатії, розрив з нею дипломатичних відносин, законодавче визнання частини Донбасу — окупованою територією та розробку «реального плану звільнення Криму та Донбасу», блокування окупованих територій та припинення діяльності російського бізнесу в Україні.

Вчора текст маніфесту із сесійної трибуни зачитав голова фракції ВО «Свобода» у Буській районній раді Богдан Гринишин.

Подаємо текст в оригіналі:

“Ми, українські націоналісти, усвідомлюючи катастрофічний стан нашої країни та маючи на меті здобуття й розбудову великої національної держави, здатної забезпечити добробут українців та майбутнє українських дітей, єднаємо свої зусилля на основі фундаментальних, беззаперечних, непорушних для нас усіх принципів та цілей і пропонуємо чіткий план першочергових кроків для досягнення цієї мети:

 1. Визначити пріоритетом державної політики реалізацію національних інтересів України.
 1. Сформувати новий вектор української геополітики – орієнтацію не на Захід або Схід, а на утворення нової Європейської єдності ‒ Балто-Чорноморського Союзу.
 1. Визнати Російську Федерацію державою-агресором на всіх рівнях світової дипломатії. Розірвати дипломатичні відносини, блокувати окуповані території, припинити діяльність російського бізнесу в Україні, застосувати санкції до російського капіталу, товарів та послуг.
 1. Законодавчо визнати “ОРДЛО” окупованими територіями та розробити реальний план звільнення Криму і Донбасу від окупантів. Негайно приступити до реалізації його розвідувально-диверсійної, економічної та інформаційної складових.
 1. Повернути право на відновлення ядерного потенціалу як фундаментальної засади національної безпеки у зв’язку з порушенням Будапештського меморандуму.
 1. Створити високотехнологічну професійну контрактну армію, а також резервну армію, укомплектовану за територіальним принципом.
 1. Законодавчо закріпити право на збройний захист та вільне володіння зброєю.
 1. Очистити від ворожої пропаганди український інформаційний простір. Культивувати традиційні цінності, зміцнювати національну свідомість і гідність. Забезпечити українській мові статус єдиної державної.
 1. Провести реальну люстрацію як докорінне очищення влади, посилити кримінальну відповідальність за вчинення корупційних дій.
 1. Запровадити дієву процедуру імпічменту Президента та ухвалити закон про відкликання депутатів усіх рівнів, суддів та посадовців.
 1. Запровадити виборність суддів та певних категорій місцевих посадовців.
 1. Ліквідувати олігархічний лад: повернути в державну власність надра, стратегічні об’єкти та підприємства, незаконно приватизовані після 1991 р., ліквідувати приватні монополії, припинити виведення капіталів в офшори.
 1. Забезпечити трудові права українців і створити умови для дієвого профспілкового руху.
 1. Ухвалити соціально справедливий Податковий кодекс, що сприятиме розвитку дрібного й середнього підприємництва.
 1. Забезпечити розвиток національної атомної та альтернативної енергетики як запоруки енергетичної незалежності держави.
 1. Заборонити торгівлю стратегічним ресурсом України ‒ землею сільськогосподарського призначення.
 1. Запровадити, згідно з Конституцією, реальне самоврядування шляхом творення самодостатніх і повноважних територіальних громад.
 1. Упорядкувати міграційну політику, що включає ефективну боротьбу з нелегальною міграцією та створення умов для повернення українців на Батьківщину.
 1. Відновити позитивну динаміку в національній демографії: укріплювати інститут традиційної сім’ї, посилити національно-патріотичне виховання, робити ставку на молоде покоління.
 1. Сприяти створенню єдиної помісної церкви з центром у Києві.

На утвердження цих положень ми готові віддати свої сили, майно, а якщо потрібно ‒ життя”.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top