Медики Буського району доєдналися до всеукраїнської акції – збору підписів на підтримку медичних працівників України

Медики Буського району доєдналися до всеукраїнської акції – збору підписів на підтримку медичних працівників України

Акція розпочалась, о 8 ранку у вівторок, перед медичними закладами міста Львова та райцентрів області, зокрема і в Буську.

У нашому Буському районі за один день такої акції було зібрано більше двохсот підписів. Долучилися медики Буська, Олеська, Красного та навколишніх сіл. Детальніше про це розповідає помічник народного депутата Олега Синютки – Тетяна Сай.

 

 

“Кожен медик, який захворів на коронавірус, повинен отримати підтримку від держави! 19 травня Європейська Солідарність розпочинає всеукраїнську акцію – збір підписів на підтримку медичних працівників. Ми закликаємо кожного небайдужого підписатися під зверненням до президента, прем’єр-міністра та голови парламенту з вимогою:

– забезпечити лікарів засобами індивідуального захисту
– виплатити їм 300% надбавки
– внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо обов’язкового страхування медиків у разі захворювання на коронавірус, а не ефемерної інвалідності

Разом ми захистимо наших лікарів, а вони захистять кожного з нас!”, – зазначає у соцмережах депутат Верховної Ради України Олег Синютка.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top