Мешканець Буського району знайшов у лісі 18 снарядів

Мешканець Буського району знайшов у лісі 18 снарядів

У вівторок, 19 червня, у лісі біля села Теребежі, Буського району, місцевий мешканець знайшов схованку зі старими боєприпасами. За повідомленням департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА, 75-річний чоловік збирав ягоди і раптово натрапив на небезпечну знахідку.

На місце події прибули працівники ДСНС, які виявили у схованці часів Другої світової війни 18 артилерійських снарядів калібру 110 мм. Місце події охороняють, боєприпаси готують до знешкодження.

За інформацією ДСНС, на території Львівської області від початку року виявили 377 вибухонебезпечних предметів в 100 місцях. 19 червня було зафіксовано 5 таких випадків, 4 з яких у Золочівському районі.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.

Рятувальники застерігають мешканців області у жодному разі не чіпати підозрілі знахідки. Вони можуть вибухнути, що призведе до  травмування. У разі виявлення боєприпасу чи іншого підозрілого предмету негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top