Мешканці Львівщини здали правоохоронцям 166 одиниць зброї

Мешканці Львівщини здали правоохоронцям 166 одиниць зброї

До кінця жовтня мешканці Львівщини мають можливість добровільно звернутися у підрозділи поліції, щоб здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, які зберігаються незаконно, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції Львівщини.

Від початку місячника мешканці Львова та області здали правоохоронцям 166 одиниць зброї, зокрема:
Нарізної армійських взірців – 14 од.
Мисливської нарізної – 9 од.
Мисливської гладкоствольної – 142 од.
Холодної – 1 од.

Також громадяни віддали поліцейським 51 одиницю газових пістолетів, револьверів, 32 одиниці пристроїв травматичної дії, а також 175 боєприпасів.

Місячник добровільної здачі зброї на Львівщині проводиться з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також профілактики злочинів з їхнім використанням, виявлення та перекриття каналів надходження у кримінальне середовище.

Під час місячника мешканці Львівщини можуть звернутись в органи внутрішніх справ (у відділи, відділення поліції або безпосередньо до працівників поліції) та здати зброю, спецзасоби, боєприпаси чи вибухові речовини, що зберігались у них неналежним чином – без дозволів, реєстрації тощо.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top