Мешканці району, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали продуктові набори

Мешканці району, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали продуктові набори

З ініціативи Буської районної державної адміністрації в Буському районі організовано пунк збору продуктів тривалого зберігання, медичних засобів і засобів особистої гігієни для формування пакетів допомоги першої необхідності для допомоги соціально незахищеним мешканцям, які опинилися в кризовій ситуації.

Пункт збору продуктів тривалого зберігання, медичних засобів і засобів особистої гігієни створено при Буському територіальному центрі. На даний час було надано допомогу 14 людям на суму – 5215,26 грн., з них багатодітним – 8 продуктових наборів та малозабезпеченим – 6 продуктових наборів.
Також Буським територіальним центром було отримано 585 продуктових наборів мережі АТБ, всі продуктові набори доставлено по місцю проживання одиноких непрацездатних громадян, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома.
Відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги забезпечено доставку продуктових наборів 41 людині на суму 9029,01 грн., з них: особи з інвалідністю 27 продуктових наборів суму – 3813,75 грн.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top