Мешканців Надбужжя закликають взяти участь всесвітній кампанії Година Землі

Мешканців Надбужжя закликають взяти участь всесвітній кампанії Година Землі

Ця акція завершиться символічним вимкненням на одну годину (о 20:30 за місцевим часом) непотрібних електроприладів, щоб привернути увагу до глобального питання – здоров’я нашої Землі, котре щороку погіршується.

24 березня проводиться всесвітня кампанія Година Землі 2018, яка організовується Всесвітнім фондом дикої природи.
Вимкнувши світло 24 березня 2018 року о 20:30 на 1 годину ми покажемо необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети.

«Година землі – це міжнародна акція, фактично екологічний флешмоб, який відбувається вже у понад 7 тис міст всього світу. Акція має вже 11 років, вона розпочалась в Австралії. Суть акції, що у кожній країні за місцевим часом о 20:30 24 березня згаснуть найвідоміші будівлі. Це є символом Години землі, привернення уваги до стану нашої планети і потреби збереження природного біорізноманіття.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top