«Ми – надія твоя Україно» педагоги і гуртківці Буського Будинку дитячої та юнацької творчості провели традиційний творчий звіт

«Ми – надія твоя Україно» педагоги і гуртківці Буського Будинку дитячої та юнацької творчості провели традиційний творчий звіт13308561_246782949025676_2032744130610041743_o

У святкову недільну днину, 29 травня, педагоги і гуртківці Буського Будинку дитячої та юнацької творчості провели уже традиційний творчий звіт «Ми – надія твоя Україно», Присвячений Міжнародному дню захисту дітей. БДЮТ – це прекрасна Країна дитячих мрій, радості, щасливого дитинства.
Живе, навчається, відпочиває тут 525 вихованців віком від 5 до 18 років. 18 творчих, ініціативних педагогів допомагають кожній дитині знайти і розкрити себе, розвинути свій талант.
Концертну програму відкрили драмгуртківці, на сцені одні колективи змінювали інших. Свою майстерність дарували гостям вокальні ансамблі, юні танцюристи, радували глядача солісти – вокалісти, дуети вокальне тріо гуртківців – випускниць. Море позитиву отримали глядачі від виступу фольклорного ансамблю.
Багаті досягнення і у гуртківців декоративно – ужиткового мистецтва та образотворчого мистецтва. Про це свідчили 82 грамоти районного,обласного і Всеукраїнського рівнів, якими були нагороджені педагоги і гуртківці за підсумками 2015-2016 навчального року. Щиро тішилася директор закладу Оксана Рутецька нагороджуючи грамотами і дипломами своїх колег і вихованців. Слова вдячності вона висловила районному відділу освіти та батькам вихованців.
Уже стало традицією гуртківцям, які навчалися у позашкільному закладі, а цьогоріч вони випускники, вручати свідоцтва про закінчення Будинку дитячої та юнацької творчості. Цей навчальний рік останній для 15 випускників, гуртківців гуртка образотворчого мистецтва, гуртка вокально- хорового мистецтва, декоративно – ужиткового мистецтва, гуртка художньої обробки дерева, крою і шиття.
Гостями святкового дійства були: Іван Николайчук – заступник керівника відділу освіти, Світлана Лабінська – методист РІМЦ, батьки, громада міста.

Директор Буського Будинку дитячої та юнацької творчості

Оксана Рутецька

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top