Міністерство охорони здоров’я опублікувало список препаратів, закуплених за державні кошти, що найближчим часом будуть доступними у лікарнях українських регіонів

Міністерство охорони здоров’я опублікувало список препаратів, закуплених за державні кошти, що найближчим часом будуть доступними у лікарнях українських регіонів

Як повідомляє відомство на своєму офіційному сайті, ці ліки вже відправлено до українських міст. Крім того, у МОЗ пропонують ознайомитися з їхніми найменуваннями та кількістю.

Програма “Серцево-судинні та судинно-мозкові захворювання”

– Рентгеноконтрастна йодовмісна речовина 370 мг йоду/мл, 100 мл – 9607 флаконів;

– Рентгеноконтрастна йодовмісна речовина 350-370 мг йоду/мл, 50мл (370 мг йоду) – 2045 флаконів;

– Рентгеноконтрастна йодовмісна речовина 350-370 мг йоду/мл, 50мл (350 мг йоду) – 13093 флакони;

– Ілопрост (20мкг/мл, 1 мл) – 225 ампул;

– Тенектеплаза (50 мг) – 153 флакони;

– Стрептокіназа (1,5 млн, МО) – 2374 флакони;

– Клопідогрель – 11840 таблеток

Програма “Онкогематологічні хворі”

Аспарагіназа – 89 упаковок

Програма “Хронічний мієлоїдний лейкоз”

Нілотиніб – 2667 упаковок

Програма “Антиретровірусна терапія”

Ламівудин – 4116 упаковок

Нагадаємо, нещодавно у Міністерстві охорони здоров’я запустили нову програму “Ліки контроль”, за допомогою якої можна перевірити препарати, внесені до Національного переліку основних лікарських засобів , які повинні закуповуватися державним коштом.

 

Медичні заклади, згідно з наказом МОЗ від 02.06.2016 р. № 509, зобов’язані оприлюднювати інформацію щодо залишків лікарських засобів.

За матеріалами moz.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top