Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов відвідав Буський район

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов відвідав Буський район

Сьогодні, 14 вересня, в рамках робочої поїздки на Львівщину Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов відвідав низку спортивних об’єктів Буського району. Разом із головою Буської РДА Петром Морозом, головою Буської районної ради Богданом Гловою, Народним депутатом Михайлом Бондарем та низкою районних посадовців Ігор Жданов оглянув дитячо-юнацьку спортивну школу міста Буська. Міністр обговорив із керівництвом району та ДЮСШ питання фінансово-господарської діяльності та подальші перспективи розвитку закладу. Зокрема відновлення басейну, а також обладнання місцевого стадіону новими сучасними легкоатлетичними доріжками.

Зустрівся та поспілкувався міністр  і з нашими паралімпійцями Антоном Дацком, Віктором Дідухом.

Делегація оглянула й сучасний спортивний майданчик із штучним покриттям на території спортшколи.

 

 

 

 

 

 

 

Ознайомився міністр і з ходом ремонтних робіт приміщення майбутньої Академії настільного тенісу Віктора Дідуха та монтуванням сучасного спортивного майданчика в Андріївці. Під час такої зустрічі-огляду було розглянуто низку важливих питань, зокрема, щодо розвитку дитячо-юнацького та масового спорту у нашому районі, оновлення інвентарю та спортивного знаряддя в школах. На завершення посадовці обговорили  перспективи розвитку спортивної галузі району в цілому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top