Мистецькі колективи Брідщини відвідали з мистецькою програмою місто Буськ

Мистецькі колективи Брідщини відвідали з мистецькою програмою місто Буськ

Другий рік поспіль за ініціативи Львівської облдержадміністрації проводиться етнофестиваль гостинності, під час якого мешканці районів області мають хорошу нагоду ознайомитися з автентичним фольклором, сучасними піснями та танцями, багатими звичаями, талановитими людьми, які є у кожному без винятку районі Львівщини.

22 квітня, до Буська завітали митці Брідщини, аби показати все найкраще, що є на сьогодні в мистецькому арсеналі їх аматорських колективів і виконавців. А це – неперевершені вокалісти, хореографічні композиції, які викликали овації та щирі оплески глядачів своїм майстерним виконанням, яскраві костюми і творчі задуми.
Пізнавальним виявився для багатьох бущан і фільм про м.Броди, де впродовж 10 хвилин відбулася віртуальна мандрівка минулим і сучасним містом: старовинними будівлями, фортифікаційними спорудами, розповідями про видатних постатей та історичні події.
Під кінець півторагодинного концерту голова РДА Петро Мороз та голова райради Богдан Глова подякували артистам за насичену та змістовну концертну програму, поділилися своїми позитивними враженнями, вручили творчим колективам і начальнику відділу культури, національностей, релігій і туризму Бродівської РДА Марії Радзивіл Подяку за мистецьку презентацію свого району на бузецькій сцені.
Фіналом заходу стало спільне виконання артистами, посадовцями і глядачами “Многая літа” та обмін сувенірами, які нагадуватимуть кожній зі сторін про сьогоднішнє свято. Окрасою мистецького звіту Брідщини стала виставка у фойє РНД різножанрових авторських робіт (пейзажі, ікони, портрети) талановитої художниці з м.Броди Надії Свидовецької, яку розмістили.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top