Місто під наглядом. У Буську заплановано встановити більше 20 камер відеоспостереження

Місто під наглядом. У Буську заплановано встановити більше 20 камер відеоспостереження

Вчора, 31 січня, відбулося чергове засідання сесії Буської міської ради. Одним із питань порядку денного було питання про проведення конкурсу з відбору підприємств для встановлення системи відеоспостереження у місті Буську.

У своєму виступі Буський міський голова Ростислав Сліпець розповів, що попередньо заплановано змонтувати у нашому райцентрі не менше 20 камер, які будуть об’єднані однією мережею та працюватимуть онлайн цілодобово. Згодом до мережі можна підключати додаткові камери. Обладнання передбачатиме і спеціальні програми для розпізнавання номерних знаків автомобілів та навіть обличчя. Саме камери з аналітикою визначення номерних знаків, як свідчить практика, полегшують роботу при розшуку автомобілів. Інформація з такої мережі транслюватиметься у Буське відділення поліції.

У Буській міській раді обрали депутатську комісію для вивчення усіх технічних деталей та організації проведення конкурсу на цей проект. Більш детальніше про проект можна буде говорити вже після певних напрацювань зазначеної комісії…

Наголосимо на тому, що такий проект справді на часі, бо ми неодноразово писали про невідомих злодіїв-вандалів, які руйнують міські декоративні смітнички, крадуть квіти та дерева із міських клумб та скверів, знищують ковані лавки, пошкоджують вартісні декоративні фігурки, які є окрасою райцентру. 

Практика встановлення відеоспостереження не є новою для Львівської області

-Зазначимо, що у Львові загалом встановлено більше 160 камер, а восени 2017 додатково змонтували перші камери відеоспостереження з аналітикою визначення номерів, які встановили на в’їзді у місто з київської сторони.

-З весни 2017 року на вулицях Городка встановили камери відеоспостреження, усі вони – у людних місцях районного центру. Зйомку ведуть цілодобово – у прямому ефірі. Відео автоматично записується та зберігається на сервері, який розташований у місцевому відділі поліції. Обладнання має високу якість відеосигналу, а витрати на забезпечення його функціонування – мінімальні.

Вуличні камери також успішно функціонують у Солонці, Пасіках-Зубицьких та інших населених пунктах Львівщини…

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top