Митці Бущини вчергове виступили з концертом для захисників України

Митці Бущини вчергове виступили з концертом для захисників України

Мистецькі дарунки для військовослужбовців 184 Навчального центру сухопутних військ України ім. П.Сагайдачного у Новояворівську стали для митців Бущини звичними.
У минулому, 2017 році, виїздів на Яворівщину було шість. І вже у цю неділю, незважаючи на міцний мороз, митці вирушили на зустріч з українськими героями.

Відпрацювали дві концертні програми, які називаємо «патріотичними майданчиками». Глядачі – вояки зі світлими лицями, доброзичливими посмішками і лагідними очима. Хоча знаємо, багато хто з них недавно прибув із зони АТО.
Кожен номер художньої самодіяльності викликав у присутніх шквал емоцій. Граціозні дівчата із Зразкового хореографічного колективу «Енерджі» дивували пластикою,колоритом, чудовими сценічними костюмами. Керівники колективу,Ірина Сторонянська та Сергій Іваськів,підготували дві дуетні авторські постановки – «Сентиментальний вальс» та « Більше між нами розлук буде». Чарівні «Надбужанки» ( керівник І.Лаврін) милували око та тішили душу. Репертуар дівчат –оптимістичний, патріотичний,наснажуючий. Методист Буського РНД Мар’яна Цюпка потішила слухачів грою на бандурі. Милозвучно і сердечно звучали пісні у виконанні Роксоляни Паньків, Вікторії Підгірної, Олі Маркевич,Ірини Грабінської,Оксани Піджарко.
До речі, у холодному автобусі, яким добирались до місця виступу,промерзли інструменти – бандура і саксофон .Бандуру якось вдалося « відігріти», а саксофон так і не оклигав ні до першого концерту, ні до другого…
Цього разу бущани мали приємність виступати спільно із « київським бардом», вокалістом гурту « Чумаки» Володимиром Самайдою. У його репертуарі пісні Т.Петриненка , В.Івасюка і А.Кузьменка. Дуже швидко « Надбужанки» знайшли порозуміння із цим креативним митцем і зуміли на сцені заспівати « Червону руту»» В.Івасюка та « Україну» Т.Петриненка, В.Івасюка і А.Кузьменка. Їм підспівував увесь зал.
Ведучою була Любов Огороднік,озвучував Юрій Білик, готувала програму Любов Блінова, знимкував Мирослав Тимчишин.

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top