Міжконфесійна Хресна хода вулицями міста Буська

Міжконфесійна Хресна хода вулицями міста Буська

????????????????????????????????????

В неділю 20.03.2016 р. вулицями нашого міста пройшла екуменічна Хресна хода в наміреннях  миру в Украіні.   Молитовні чування зібрали мешканців Буська та околиць району. Ця подія  багато років поспіль у спільній молитві єднає парафіян з різних конфесій.

Текст розважань до стацій був прив’язаний до оголошеного 8 грудня Року Милосердя Божого.  Великий хрест, який очолював ходу, почергово несли отці, чоловіки, жінки, діти та усі люди доброї волі. Супроводжував молитву вірних чудовий спів костельного хору «Голос Ангела» парафії св. Станіслава та гурт «Куди йдеш».По закінченні Хресної ходи, кожен поніс у свої домівки частинку страждань Господніх які в скорому часі будуть винагородженні світлою радістю у час Воскресіння Христового.

 

Інформаційні матеріали busk.saletyni.org

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top