Міжнародний день фізичної культури та спорту надбужанські легкоатлети відзначили перемогою в легкоатлетичних змаганнях у Львові

Міжнародний день фізичної культури та спорту надбужанські легкоатлети відзначили перемогою в легкоатлетичних змаганнях у Львові

8 вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту.
З нагоди цієї події у Львівському парку ім.Івана Франка відбувся активний і насичений уїкенд під гаслом «Спорт мовою оригіналу».

Чисельні учасники та глядачі мали нагоду побачити показові виступи спортсменів, взяти участь у майстер-класах, інтерактивах та конкурсах, перевірити свою силу і спритність.
В межах свята відбувся легкоатлетичний крос серед збірних команд районів, міст обласного значення та ОТГ за програмою XXVII комплексних спортивних ігор Львівщини. Чоловіки змагалися на дистанції 3000 м, жінки – 2000 м.
Команду нашого району складали вихованці тренерів Буської ДЮСШ В.Єретика та М.Гаєвського: майстер спорту України Костянтин Коляда, переможці та призери чемпіонатів України Назар Чапля, Станіслав Козак, Вікторія Дуткевич, Ірина Племянник.
Надбужанські спортовці показали відмінні результати та в командному заліку впевнено посіли І місце.
В кросі серед людей з інвалідністю переможцем в індивідуальному забігу став бущанин Петро Дончак, здобувши для району призове ІІІ місце в командному заліку. Зазначимо, що сьогодні Петру під час урочистостей було вручено посвідчення «Майстра спорту України з легкої атлетики» (УОРА).
А декілька днів тому високі спортивні звання здобули ще двоє представників Буського району: паралімпійському чемпіону з настільного тенісу Віктору Дідуху присвоєно звання “Заслужений тренер України”, а Соломії Братейко – “Майстер спорту міжнародного класу”. За результатами рейтингу Федерації настільного тенісу України за серпень Соломія очолила рейтинг кращих майстрів настільного тенісу України.
Вітаємо наших спортовців з високими спортивними здобутками!

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top