Міжнародний день захисту дітей відзначили сьогодні у Буську

Міжнародний день захисту дітей відзначили сьогодні у БуськуDSCN8371

Урочиста програма з нагоди Дня захисту дітей  відбулась на стадіоні Буської дитячо-юнацької спортивної школи.  Для дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування , яких у нашому районі є 50, організували цікаве свято з конкурсами, подарунками, піснями і танцями . Особливо захопив дітей конкурс малюнка “Я малюю мрію”. Учасники конкурсу розділились на 4 команди і протягом години колективно втілювали свої ідеї і думки про щасливе дитинство на папері. Яскраві фарби захопили навіть малечу.

DSCN8401 DSCN8374

Привітали дітей із святом голова Буської РДА Петро Мороз і голова Буської районної радDSCN8358и Богдан Глова, побажали дітям радісного, безтурботного і щасливого дитинства, а дорослим  – створити усі умови для повноцінного розвитку дітей і їх щасливого майбуття.

Зразковий танцювальний колектив “Арніка” під керуванням Андрія Діяка додав  усім учасникам урочистостого заходу святкового настрою своїми запальними танцями, а вихованці Маряни Зеленської, переможці Всеукраїнського конкурсу з фітнесу продемонстували свою майстерність у виконанні складних гімнастичних елементів. Веселі дитячі пісні звучали у виконанні дівочих дуетів сестричок Козловських з Острівчика-Пильного і сестричок Дрозд із Ожидова. Окрім цього поетичні рядки декламували вихованці дитячих будинків сімейного типу сім’ї Севруків і сім’ї Горошків.

DSCN8370DSCN8383

DSCN8389

Звичайно, багато радості принесли дітям подарунки, які урочисто вручили учасникам свята.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top