Мобільні бригади Буського району продовжують тестування на коронавірус

Мобільні бригади Буського району продовжують тестування на коронавірус

У Буському районі мобільні бригади продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону. Про це повідомив керівник робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території Буського району, перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин.

Відтак, упродовж 23 квітня, тестування здійснювалось в м. Буськ, с. Кізлів, с. Побужани, смт. Красне, смт. Олесько, с. Теребежі, с. Циків, с. Йосипівка, с. Кути, с. Ожидів, с. Чішки, с. Хватів, с. Задвір’я, с. Соколівка, с. Тур’я, с. Топорів, с. Чаниж. Тестуванням вдалось охопити 41 особу. Ніхто не відмовився від проходження тестування.

Зазначимо, за станом здоров’я осіб, які відмовляються проходити тестування, постійний нагляд вестиме сімейний лікар, а працівники поліції складають відповідний протокол.

Результати усіх протестованих є негативними.

Експрес-тести проводитимуть для мешканців Бущини, які повернулись в Україну упродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус. Безкоштовним тестуванням охоплять також медиків.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top